Rezultate
Evaluare Națională

Școala noastră se află pe locul al treisprezecelea într-un clasament al școlilor gimnaziale din județul Sibiu!

Școala noastră se află pe locul al treisprezecelea într-un clasament al școlilor gimnaziale din județul Sibiu!

În urma datelor făcute publice pe site-ul Inspectoratului Școlar Județean și a rezultatelor obținute de elevii care au terminat clasa a VIII-a și au susținut Evaluarea Națională, dintre 126 de şcoli gimnaziale din judeţ, ne mândrim să ne aflăm pe o poziţie care ne onorează. Examenul de Evaluare Naţională 2023 a fost susţinut de 73 […]

Procent promovare Evaluare Națională 2022

Procent promovare Evaluare Națională 2022

Cu mândrie dorim să vă anunțăm procentul promovabilității la Evaluarea Națională obținut de Școala Gimnazială ,,Radu Selejan”.